Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Marek.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16654, komentáře < 7 dní: 158, komentářů celkem: 429684, adminů: 60, uživatelů: 5252  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 395 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116562651
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - Inkvizice
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Inkvizice

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Násilí a nenásilí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
archeer



Založen: Oct 03, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2003 2:02 pm    Předmět: Citovat

trochu mi tu tohle téma chybělo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krestan



Založen: May 22, 2002
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2003 6:29 am    Předmět: Citovat

bratři katolíci stejně namítnou, že je to už hodně dávno, byla jiná doba a vůbec, tehdy to bylo normální....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vladik



Založen: May 25, 2004
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2004 1:13 pm    Předmět: Citovat

tady není co komentovat Ježíš to řekl jasně-: Jan 16:2  Budou vás vylučovat za synagóg; ano, přichází hodina, že ten, kdo vás zabije, bude se domnívat, že tím uctívá Boha.

Zjevení Janovo 17:1  Tu přišel jeden z těch sedmi andělů, kteří měli sedm nádob, a promluvil ke mně: \"Pojď se mnou, ukážu ti soud nad velikou nevěstkou, usazenou nad vodami,
2  se kterou se spustili králové světa a vínem jejího smilství se opíjeli obyvatelé země.\"
3  Anděl mě odvedl ve vytržení ducha na poušť. Tu jsem spatřil ženu sedící na dravé šelmě nachové barvy, plné rouhavých jmen, o sedmi hlavách a deseti rozích.
4  Ta žena byla oděna purpurem a šarlatem a ozdobena zlatem, drahokamy a perlami; v ruce držela zlatý pohár, plný ohavností a nečistoty svého smilství,
5  a na čele měla napsáno jméno - je v něm tajemství: \"Babylón veliký, Matka všeho smilstva a všech ohavností na zemi.\"
6  Viděl jsem tu ženu, zpitou krví svatých a krví Ježíšových svědků. Velice jsem užasl, když jsem ji viděl.
7  Ale anděl mi řekl: \"Čemu se divíš? Já ti odhalím tajemství té ženy i té sedmihlavé a desetirohé šelmy, která ji nese.


kdo nosí nachovou barvu?

Vladimír
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gepa



Založen: May 20, 2004
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2004 4:35 am    Předmět: Citovat

Mohl bych vypíchnout verš 17,4 \"...držela pohár...\" - to je kalich. Ale osobně si myslím, že za těchto okolností diskuze na toto téma nepůjde dopředu.
Čarodějnice pronásledovali i protestanté (zejména kalvinisté ale i luteráni). Oni naši husité také mají na rukou krev (dokonce krví začínali - vzhledem k přijímání pod obojí jak obrazné) - vypálené kláštery, vyvražděné vesnice... Před tímto zase strkají hlavu do písku oni. K problematice čarodějnic (potažmo inkvizice) se ale vyjadřuji zde Grano Salis Forum Index >> Jsou rozdíly mezi protestanty a katolíky nepřekonatelné? >> a co Genesis? i sodůvodněním proč je to v té sekci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
DNA
Cestující v tranzitu
Cestující v tranzitu


Založen: Jun 28, 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Lučenec

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 5:40 am    Předmět: Sa im čuduješ? Citovat

ja sa im gepa nečudujem že robili násilie ved od zlozvyku naučeneého od svojej matky RKc sa tažko odvyká.kto vyrastá v násilnom prostredí berie také zlozvyky ako niečo prirodzené.a tá doba násilia sa pomaly vráti a nebude to musieť byť zrovna násilie telesné ale bude to môcť byt násilie nátlakové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Násilí a nenásilí Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Můžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.14 sekundy