Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Marián.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 8, článků celkem: 16373, komentáře < 7 dní: 297, komentářů celkem: 411540, adminů: 60, uživatelů: 5156  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 330 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
112101715
přístupů od 17. 10. 2001

Život víry: Agent 006 s povolením hřešit. A nadčasová boží milost.
Vloženo Úterý, 25. říjen 2022 @ 10:08:49 CEST Vložil: Tomas

Katolicismus poslal Nepřihlášený


Za pozornost stojí hned v tučném úvodu extrémně sobecké dvakrát opakované "(JÁ) jsem zvítězil"! Žádný důraz na vítězství v Kristu a vlastní upozadění. S pomocí boží On! zvítězil nad hříchem, a ne Kristus v něm! Z těchto výroků je na první pohled patrné, že v "boji s hříchem" má osoba pisatele na prvním místě sebe. To se bojem s hříchem nedá ani nazvat, takové jednání je hříchem proti Bohu. Něco takového by ten kdo má životní zkušenost s Bohem nikdy nenapsal!

Tak jako se nic nedozvíme o nesmírných životních užitcích ze mše, tak se v tomto případě nic nedozvíme o hříších nad kterými dotyčnými zvítězil. Jsou to jako obvykle prázdné proklamace a výkřiky do tmy vlastní duše.


Uzavíraní minulosti probíhá teprve až v okamžiku smrti, kdy se celý náš pozemský život stává minulostí. Člověk nemá moc nic ze své hříšné minulosti uzavírat, to je v direktivě Boha. Minulost se nám stále vrací, a to v jaké podobě se nám vrací záleží právě na tom, zda jsme byli Bohem z hříchu vysvobození anebo nebyli. Hříšná minulost se nám buď vrací ve formě nevyřešeného hříchu a z toho plynoucích problémů, anebo ve formě vítězné proměny a požehnání.
Bůh vyřešil hřích jednou provždy a navždy, a hřích se nevrací ani z minulosti, protože je Bohem vyřešený i tam, netřeba proto naši hříšnou minulost uzavírat. Ten kdo se marně snaží uzavírat svou hříšnou minulost dává poklop na papiňák. 
Když něco někomu odpustíme, netýká se odpuštění jenom v současnosti, odpuštění prostoupí i celou minulost. Málo kdo si uvědomuje, že odpuštění je nadčasové! Čas boží milost nijak neomezuje!
Pokud vy někomu či Bůh vám odpustí nyní, je vše odpuštěno i v minulosti. Z pohledu času vzniká paradox vyjádřený otázkou. Byl hřích odpuštěný již v minulosti, když byl odpuštěný teprve až v budoucnosti?? Z pohledu Boha ano, z pohledu lidí ne, to je správná odpověď. Poukazuji na to aby jste si uvědomili šíři a dosah boží milosti která je nadčasová. Boží milost je tady a působí stále napříč celou historií lidstva, a my nyní v přítomnosti můžeme díky ní odpouštět a zahlazovat to co bylo v minulosti. Je to velká a mocná boží zbraň proti zlu. Není proto divu že zlý duch se snaží boží milost kupovat, zpřítomňovat, kupčit s ní a různě žonglovat. Boží milost je od doby oběti Krista dostupná každému a to právě nyní a teď. Vstupenkou nejsou vědomosti a kvalita rozumu. Vstupenkou je víra, které jsou všichni lidé schopní nezávisle na své mentální výkonosti. 

Proč asi Kristus požaduje víru dítěte a ne víru učenců??


Zpátky k modlářským nepravostem.Uvěření Bohu že prý je únikem před vlastní neschopností se změnit? Uvěření je prý kapitulací?


Jedná se o strašlivý a fatální životní omyl, kdy se člověk kvůli modlářství v životě Bohem zcela mine, a proto se musí začat spoléhat sám na sebe, protože Bůh v jeho životě nefunguje. To co modlář považuje za boží pomoc, je pouze krátká vycházka ze žaláře jeho věznitele věznitelem dovolená za "odměnu a úpornou sebespásnou snahu". Takový vězeň je pak lehce manipulovatelný duchem zla k pyšným výrokům a myšlenkám, které by křesťana ani nenapadli. Považovat spoléhání se na boží milost za opovážlivý hřích lenosti je jistým projevem satanské pýchy, absolutní zvrácenosti, a sobecké sebestřednosti. Něco takového silně zavání zatracením. 
Tak holt dopadne každý, kdo má za boha někoho kdo Bohem není a pouze se za boha vydává.

Zvráceným smýšlením činí modlář Boha svým spolupachatelem, a za své spolupachatelství očekává milost, na kterou se ovšem nemůže spoléhat, ale pro získání milosti se snaží Boha podplatit.
Jak se asi spí tomu, kdo takto zvráceně uvažuje o milosti Boha?

"Agent 006 s povolením hřešit. A nadčasová boží milost." | Přihlásit/Vytvořit účet | 8 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Agent 006 s povolením hřešit. A nadčasová boží milost. (Skóre: 1)
Vložil: Akuzativ v Úterý, 25. říjen 2022 @ 14:05:38 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Všechno je milost
Milostí Boží jsem to, co jsemRe: Agent 006 s povolením hřešit. A nadčasová boží milost. (Skóre: 1)
Vložil: martino v Úterý, 25. říjen 2022 @ 18:28:51 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
No co také může vypadnout z člověka jako je "Nepřihlášený". Už jsem to tu podrobně popsal, ale jen idioti si pletou povolit hřešit což nexistuje a svoboda hřešit. Bůh nedal nikomu žádné povolení hřešit, ale daroval mu svobornou vůli činot dobro nebo hřích. Již v Ráji se Eva rozhodla že tété svobody zneužije a p přes zákaz Boha neuposlechla Boha a hřešila. Celý článek vykazuje náboženskou demenci a je ve skutečnosti projevem idiotství neboť autor zde na křesťanském serveru druhé křesťany nápepkuje jako modláře. Asi proto, že neví o čem mluví, ale to je znak idiotství psát a nevědět o čem. Za nick Nepřihlášený se zde přihlásil nick Myslivec. Ano správně je to ten od té prodejné děvky staré prostitutky tedy známé nevěstky a hlavy seltářů ze satanské sboru. Vy kteří nemáte Boží ochranu z Nebe skrze Pannu Marii, byste měli být znepokojeni, neboť je zde nebezpečí že tato státem neregistrovaná sekta Satnistů alibisticky se na venek prezentující jako Kristovci, nemá státem požadovanou registraci a je zjevné podezření, že ten kdo se ukrývá v anonymitě má skoro vždy nepřátelské zájmy a úmysly. Toto Satanské společenství má od Satana úkol rozvrtat rozhádat , poštvat proti sobe bratra s bratrem. Stránka vygenerována za: 0.16 sekundy