Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zikmund.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16656, komentáře < 7 dní: 310, komentářů celkem: 429993, adminů: 60, uživatelů: 5252  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 591 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

cizinec
rosmano
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116702552
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - opuštění
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

opuštění

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy vůči lidem v patrnerství, v manželství a v rodině
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: út září 20, 2005 9:47 am    Předmět: Citovat

Byla jsem tři roky s chlapcem, se kterým jsme měli dost nešťastný vztah. V zásadě jsme si nerozuměli a názorově se lišili. Přestože jsem se snažila a v mnohém obětovala, nepomáhalo to. Problém byl v naší přílešné citové blízkosti, něco nás k sobě táhlo, takže jsme byli do sebe zamilovaní. On mi ale stále něco vyčítal a způsobil tak, že jsem vztah považovala za neperspektivní. Přesto jsem ho nedokázala pořádně ukončit. Nedávno jsem potkala někoho jiného, s kým jsem najednou měla od začátku společnou řeč. Bývalého přítele jsem s ním opustila. Vztah před tím jsem ale řádně neukončila. Bývalý přítel to strašně špatně nese. Co je horší, že mu o prázdninách zemřel blízký člověk a byla jsem pro něj jedinou oporou. Teď se z toho sesypal. Říká mi najednou, že náš vztah někam směřoval, že chtěl, abychom se vzali. Že ty problémy jsme měli vyřešit a ne přejít. Že si nedokáže představit vedle sebe nikoho jiného..atd. Nejhorší je, že těmto jeho záměrům, které nevyslovil, jsem tehdy pořádně nerozuměla. Strašně mě mrzí, že mu způsobuji tak velkou bolest, připadá mi, jako bych ho zradila. Nevím, co mám ve své situaci dělat. Prosím vás o modlitbu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karels



Založen: Dec 28, 2004
Příspěvky: 0
Bydliště: blank

PříspěvekZaslal: út září 20, 2005 8:08 pm    Předmět: Citovat

ahoj anonyme, či anonymko

citové záležitosti patří při řešení k nejtěžším. Nevím, jestli jsi věřící, vyznávající křesťanka. To bych mohl poradit daleko víc. Asi Tě k tvému bývalému přiteli spíš spojuje jenom lítost. Věř mi, pokud bys ten vztah znovu obnovila a postavila na lítosti. Potom by se taky mohlo stát, že bys tím dotyčným za chvíli mohla i začít pohrdat.

Proto navrhuju, co nejmíň omezit kontakty se svm bývalým přítelem. Spíš se věnovat novému Samotřejmě Ti jako vyznávající křesťan radím, projednávej všechno s Pánem. A buduj ten vztah v čistotě (víš jak to myslím) A co mohu slíbit, je ta modlitba. Ale i ty sama se můžeš modlit.

S pozdravem Karels
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mk



Založen: Apr 06, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2005 9:02 pm    Předmět: Citovat

Je to také o komunikaci. Když lidé nevysloví důležitá hlediska, může dojít k nepochopení. Nikdo ale neříká, co považuje za samozřejmé. Neví ale, jestli to druhý věděl atd.
Možná by bylo třeba, abyste měli někoho třetího, který by dokázal mluvit s oběma. On by se ptal, čemu by nerozuměl, a co jeden druhému nevyslovil a ´´neví, že neví´´. Jeho pohled to třeba vyřeší. Kdysi lidé byli blízcí. Lidé spolu chodili, a předtím se znali, zvlášť na vesnici. Znám manžely, kteří byli sousedy, chodili spolu do školy, zamilovali se do sebe, když měli 16 let a vzali se po VŠ ve 24 letech. Tedy osm let spolu chodili.
Jejich rodiny je znaly. Dnes jsou mladí lidé odkázáni na své názory, strýcové ani tety jim neporadí, protože o nich nevědí.
Nezkusíš najít někoho třetího pro lepší pohled a porozumění?
_________________
miroslav_korinek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: st březen 15, 2006 11:20 pm    Předmět: Citovat

[
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy vůči lidem v patrnerství, v manželství a v rodině Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.15 sekundy