Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Alexej.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16656, komentáře < 7 dní: 320, komentářů celkem: 430023, adminů: 60, uživatelů: 5252  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 576 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116736314
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - NEPOCHOPENÍ NAUKY O MARII
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

NEPOCHOPENÍ NAUKY O MARII
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Jsou rozdíly mezi protestanty a katolíky nepřekonatelné?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lukaskatolik



Založen: Jul 05, 2006
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 8:49 am    Předmět: Citovat

Celé to je vaše nepochopení.
Já se vás zase ptám, kde my katolíci vyvyšujeme Marii na pozici Boží?
Marie je jen oslovována jako matka Boží.
Což je snad pravda ne? Nebo snad pochybujete někdo že Ježíš je Bůh(Boží syn)? My Marii jen prosíme o přímluvu u svého syna. Nikdy Marii neoslovuji jako bohyni nebo něco podobného.Vy jste prostě trošku nepochopili katolické učení o Marii.V žádné modlitbě neprosíme Marii o nějaký čin ,ale jen o přímluvu, což je rozdíl. Zdrávas Maria, milosti plná ,Pán s tebou. Požehnaná jsi mezi ženami a požehnaný je plod života tvého Ježíš.(takhle oslovoval Marii při zvěstování archanděl.Koneckonců je to v Bibli)
Svatá Maria, matko Boží, PROS za nás hříšné,niní i v hodinu smrti naší. (je tam důležité to slovo PROS nikoliv učiň). Mohli byste mi někdo ukázat nějakou katolickou modlitbu, nebo text, kde se píše o Marii jako o nějaké bohyni?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bouncingczech



Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 0
Bydliště: Uk

PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 9:27 pm    Předmět: Citovat

tak zrovna dneska jsem se divala na katolicky ''God channel'' a byl tam zivy zaznam bohosluzby kterou slouzil papez. chytla sem to asi od pulky a papez zrovna mluvil jak bysme meli zit zivot jako Marie, mluvil o ni jako o vzoru, daval za vzor i jeji modlitby, dokonce mel i namitky proti jezisovi a jeho osloveni Marie pri hostine v kani galilejske....je toto bohosluzba? prislo mi to spis jako ''Marisluzba'' nesouhlasim , ze bych si mela brat priklad z jineho cloveka.. nakonec Jezis prisel aby nam ukazal tu spravnou cestu ne??? jake pak nepochopeni.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 7:29 pm    Předmět: Citovat

Veľmi ľutujem RK, že veria veciam, ktoré Boh neprikázal a robia to čo nie je v súlade s Božou vôľou. Lukaskatolik píše, že RK prosia Máriu len o prímluvu u jej Syna. Daj si otázku: Chce to Boh? Ak je Biblia tvojou autoritou, tam nájdeš odpoveď aj všetci RK. Keby ti Mária teraz mohla odpovedať určite by ti povedala to čo v príbehu v Káne Galilejskej, citujem časť verša Ján 2:5  Potom povedala jeho matka posluhovačom: "Keby vám povedal čokoľvek, urobte"!
RK robte to, čo povedal Ježiš.Ježiš niky nepovedal, že sa máte utiekať za prímluvami k Márii,ale: 1 Ján 2:1  Moje dieťatká, toto vám píšem nato, aby ste nezhrešili. A keby niekto zhrešil, máme prímluvcu u Otca, Ježiša Krista, spravedlivého.Ježiš je náš advokát pred Bohom, nie Mária! Aj za ňu sa musel Ježiš prihovoriť pred Bohom. U RK mi to pripadá ako by nechceli pre vstup do nebeského kráľovstva použiť "dvere", ktorými je Ježiš, ale sa snažili dostať do neba mimo oficiálny vchod cez plot. To čo sa dá tu na zemi,určite sa nedá v nebi /obísť, preliezť cez plot, známosti atď/, pretože do neba sa nedostane "nikto" bez posvätenia. Židom 12:14  Stíhajte pokoj so všetkými a posvätenie, bez ktorého nikto neuvidí Pána.Takže tu ani Mária nepomôže. Preto RK radím, aby sa riadili Božím Slovom a nie klamstvami od ľudí.
Pretože raz to budú veľmi ľutovať. A súd bude nemilosrdný, pre toho kto ignoroval Ježišove slová pretože Boh je nielen milostivý, ale aj spravodlivý.
Tento článok som napísal preto, lebo mám rád katolíkov a mojou túžbou je, aby poznali tú správnu cestu ako sa dostať do lona nášho Otca.
undefinedundefined
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gojim
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Dec 12, 2003
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 3:51 pm    Předmět: Citovat

Lukas, katolicizmus nieje mozne bibliou vysvetlit. Katolicizmus len preto prekrucuje Pismo, aby obhajil silou - mocou kult matky-bohorodicky, ktory pochadza s pohanstva.



[ Editace od Gojim On Date 29/12/2006 ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kikij



Založen: Jan 01, 2007
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

[citát]
On 2006-09-07 09:49:00, Lukaskatolik napsal:
My Marii jen prosíme o přímluvu u svého syna. Nikdy Marii neoslovuji jako bohyni nebo něco podobného.Vy jste prostě trošku nepochopili katolické učení o Marii.V žádné modlitbě neprosíme Marii o nějaký čin ,ale jen o přímluvu, což je rozdíl. Zdrávas Maria, milosti plná ,Pán s tebou. Požehnaná jsi mezi ženami a požehnaný je plod života tvého Ježíš.(takhle oslovoval Marii při zvěstování archanděl.Koneckonců je to v Bibli)
Svatá Maria, matko Boží, PROS za nás hříšné,niní i v hodinu smrti naší. (je tam důležité to slovo PROS nikoliv učiň). Mohli byste mi někdo ukázat nějakou katolickou modlitbu, nebo text, kde se píše o Marii jako o nějaké bohyni?
[konec citátu]


proc ale prosit Boha skrze Marii???přijde mi to naprosto zbytečné.
neřekl snad Ježíš Kristus "Já jsem ta cesta,pravda a život,nikdo nepřichází k Otci než skrze mne" ???????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger
pajafigu
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Jun 23, 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 11:18 pm    Předmět: Citovat

Já nevidím nic špatného na přímluvě Panny Marie. Vždyť kolik zázraků už se stalo na její přímluvu a ne jen na její, ale také na přímluvu různých svatých.
A jasný důkaz, že se k Marii máme obráce je zjevení. Maria se zjevila na různých místech. V současné době se zjevuje na v Medjugorii, kdyby vás to zajímalo, podívejte se na internet, je tam toho dost o tom napsáno.
Já si opravdu myslím, že jste to katolické učení o Marii nepochopili. A ještě jedna věc, katolíci nevycházejí jenom z Bible, není všechno napsané. Kdyby tam mělo být všechno, tak to je nekonečná kniha, nemyslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gojim
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Dec 12, 2003
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Lenze Pismo to povazuje za cisty spiritizmus (Jer.44) a zazraky ktore sa okolo toho deju maju demonicky povod. (2.Kor 11-14, Gal 1-8 ...)

Ako mozte byt taky hlupi a nechate sa oklamat satanom iba preto lebo sa zjavuje ako katolicka maria/semiramis? Preco nechcete vidiet ze satan v roznych marianskych zjaveniach prebera na seba vlastnosti patriace iba Jezisovi Kristovi???? Preco nerespektujete slova Jezisa Krista ktory povedal ze jeho matkou su vsetci ti co ho pocuvaju? Ako sa mozte ruhat Bohu tvrdenim ze pokorna sluzobnicka maria je Bozskou matkou? A co myslite, odkial tato myslienka pochadza?



Původ kultu uctívání Marie
http://tajne.ueuo.com/tdj19.php#k08

Zjevení Panny Marie - Fatimy
http://tajne.ueuo.com/tdj35.php#k05

Učení katolické církve ve světle Božího slova
http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2069&mode=&order=0&thold=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DNA
Cestující v tranzitu
Cestující v tranzitu


Založen: Jun 28, 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Lučenec

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

Lukaskatolik napsal:
Celé to je vaše nepochopení.
<BR>Já se vás zase ptám, kde my katolíci vyvyšujeme Marii na pozici Boží?
<BR>Marie je jen oslovována jako matka Boží.
<BR>Což je snad pravda ne? Nebo snad pochybujete někdo že Ježíš je Bůh(Boží syn)? My Marii jen prosíme o přímluvu u svého syna. Nikdy Marii neoslovuji jako bohyni nebo něco podobného.Vy jste prostě trošku nepochopili katolické učení o Marii.V žádné modlitbě neprosíme Marii o nějaký čin ,ale jen o přímluvu, což je rozdíl. Zdrávas Maria, milosti plná ,Pán s tebou. Požehnaná jsi mezi ženami a požehnaný je plod života tvého Ježíš.(takhle oslovoval Marii při zvěstování archanděl.Koneckonců je to v Bibli)
<BR>Svatá Maria, matko Boží, PROS za nás hříšné,niní i v hodinu smrti naší. (je tam důležité to slovo PROS nikoliv učiň). Mohli byste mi někdo ukázat nějakou katolickou modlitbu, nebo text, kde se píše o Marii jako o nějaké bohyni?


Správne bratu to oslovenie od anjela je v biblii no to že prosí za nás v hodine nasej smrti tam nieje,prečo ,pretože je mrtva a čaká na druhý príchod JK ked bude vzkriesená ako mi ostatný. To že bola Mária vraj vyzdvihnutá do neba je dogma ktorá vznikla až neskôr o pár storočí ani ani JK ani apoštoli nás neučili modliť sa k nej pretože aj oni vedeli že je zbytočné modliť sa k mrtvim a Modliť sa k Božej trojici apoštolom stačilo stačí aj mne prečo nestačí vám???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger
DNA
Cestující v tranzitu
Cestující v tranzitu


Založen: Jun 28, 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Lučenec

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

pajafigu napsal:
Já nevidím nic špatného na přímluvě Panny Marie. Vždyť kolik zázraků už se stalo na její přímluvu a ne jen na její, ale také na přímluvu různých svatých.
A jasný důkaz, že se k Marii máme obráce je zjevení. Maria se zjevila na různých místech. V současné době se zjevuje na v Medjugorii, kdyby vás to zajímalo, podívejte se na internet, je tam toho dost o tom napsáno.
Já si opravdu myslím, že jste to katolické učení o Marii nepochopili. A ještě jedna věc, katolíci nevycházejí jenom z Bible, není všechno napsané. Kdyby tam mělo být všechno, tak to je nekonečná kniha, nemyslíte?
V medžugorii sa Mária vyhlásila za Kralicu vsehomíra a jednej z detí ktorej zomrela matka jej na požiadanie ukázala je zosnulú maminku a nechala ju s nou hovoriť.Mrtva mária nechala hovoriť dievca s jej mrtvou maminkou ktorá však podla biblie spí a čaká na vzkriesenie pri druhom príchode JK. Shocked S akým demonom sa to chúda dievča zhováralo???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger
ottotakar
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Aug 23, 2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Blovice (Plzeň jih)

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 8:00 pm    Předmět: Evangelíci a katolíci. Citovat

O křesťanství jsem se začal zajímat někdy po svých 40 narozeninách . Žiji dodnes mezi ateisty kteří se na to že chodím do kostela nebo na evangelické bohoslužby (střídám to) dívají nedůvěřivě a kroutí hlavou (vysvětlovat něco nemá smysl) . Myslím že ve světě který je tak materialisticky orientovaný je nevraživost mezi katolíky a evangelíky podivná. Znám několik katolíků z kostela (většinou starších než já) a několik evangelíků (v mém věku a mladších) a najdou se mezi nimi lidé kteří se dívají na to že chodím na evangelické i katolické bohoslužby stejně divně a pohoršeně jako ateisté na to že jsem věřící. Přijde mi to hašteření velmi smutné. Zvláště proto ,že v ČR je křesťanů tak málo. Osobně to beru tak, že evangelické a katolické vnímání víry je různý pohled z různého úhlu na totéž. Nezlobte se nechci se rozhodnout pro jedno nebo druhé . Nepřísluší mi soudit které vyznání je pravější a pouze "jeden pohled" bych vnímal jako ochuzení víry. Chci to vnímat tak že katolická církev je historicky starší a evangelické církve jsou její děti (ne všechny děti jsou vždy hodné a ne všechny matky vždy vzorné). Pokud se vám někomu zdá můj pohled naivní nebo se někoho dotknul tak mi to promiňte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Irena
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class


Založen: Jul 19, 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:21 am    Předmět: pro pajafigu Citovat

Já jsem v Medjugorje byla 4x, měla jsem i spoustu materiálu, dnes jsem si nechala pro výstrahu jen jednu brožurku - "Poselství Panny Marie". Jsou to vzkazy lidem od začátku zjevení do půlky r. 1996. Proč jsem si ji nechala pro výstrahu? Proto, abych měla argumenty, když mi nějaký katolík začne vyprávět, jak tam "Maria" uzdravuje a co všecko neudělala.

Podtrhala jsem červeně všecky "vzkazy", co jsou PROTI Bibli- a je jich tam opravdu spousta!! Ale stačil by i JEDEN JEDINÝ vzkaz, který by byl proti Božímu Slovu, a už by to bylo nepravé! Je to, jako bys do sklenice čisté vody kápnul kapku benzínu nebo jedu - už by nebyla k pití.

Moje mamka se vehementně zastává všech "zjevení", ale argumentovat nemůže, protože argumenty prostě nemá. Buď má pravdu "zjevení", nebo Bůh - vyber si....

Jako katolička jsem tyhle okulťárny taky hltala, ale můžu děkovat Pánu, že mi otevřel oči - a bylo to zrovna v Medju. Tam jsem uviděla v Bibli věci, které mi byly do té doby zakryty, a nepřestanu být za to Bohu vděčná. A že to bylo právě v Medjugorje? No a co? Bůh se díval na můj hlad po Něm, a že si použil právě toto místo, je jen na Něm. Tím líp, byla jsem tam, viděla jsem spoustu věcí, proto můžu dostatečně argumentovat .
Mohla bych o tom psát hodiny, nemám bohužel tolik času. Poslední, co jsem už nezkousla, bylo, že byl vydán zákaz farním úřadem v Medjug., aby se lidi za sebe vzájemně modlili!!!! ( myšleno na prostranství u kostela) Neuvěřitelné!!! Tak už i to jim vadilo!!!! A teď mi řekni, JE TOHLE KŘESŤANSKÉ?????

Nediv se, že se protestanté brání něčemu takovému a nevěří tomu. Ale kdyby katolíci četli Bibli s Duchem Svatým a ne přežvýkanou od kněží, taky by prohlédli. Chce to jen jediné - HLAD PO BOHU, ne po Panně Marii a zástupu "svatých". Mimochodem, každý znovuzrozený křesťan je svatý, protože jeho duch je svatý!

VŠECKA SLÁVA A ČEST PATŘÍ JEN BOHU!!!!

Irena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
ottotakar
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Aug 23, 2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Blovice (Plzeň jih)

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 7:20 pm    Předmět: Nauka o p. Marii Citovat

Myslím že Medjugorje je opravdu takový " kostlivec ve skříni " kterého katolická církev trpí . Někteří kněží se zaťatými zuby (byl jsem toho svědkem). Osobně jsem tam nebyl , byl jsem jen na prezentaci lákající na zájezd a můj pocit nebyl dobrý (cítil jsem kýč a obchod). P. Mrie je pro katolíka přímluvkyně . Katolickou víru chápu tak že klade větší důraz na pokoru a hříšnost člověka. Proto je třeba těch co se přimlouvají. Ježíš je vysoko nad hříšným člověkem a p. Marie je tak na půl cesty mezi ním a těmi nejcnostnějšími z lidí. Anděl samozřejmě není bytost s křídly , ale bytost kterou nemůžeme běžně vnímat . Ty křídla je pouze představa , asi tak jako atom vodíku nemůžeme vnímat (ani jeho vzhled ani vlastnosti) protože naše smysly toho nejsou schopny. Proto se v učebnicích setkáme s modelem atomu jako velké kuličky okolo které obíhají malé kuličky . Každý fyzik ti řekne že tato představa neodpovídá skutečnosti (skutečný obraz je soustava matematických vztahů ), ale lidé jí dokážou pochopit. Je mnoho odborníků kteří prosazují aby se tento model přestal používat. Přesto se používá. Každý chápe svět i boha tak jak je schopen . Myslím že pokud jsme si vědomi své omezenosti a omylnosti tak se není třeba bát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Kerim5
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Sep 17, 2005
Příspěvky: 1
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 5:17 pm    Předmět: Citovat

Sama Panna Maria řekla:"Od této chvíle mne budou blahořečit všechna pololení"
no a my katolíci chceme být u toho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Gojim
Druhý pilot
Druhý pilot


Založen: Dec 12, 2003
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 9:10 am    Předmět: U coho vlastne ste ??? Citovat

Kerim5 napsal:
a my katolíci chceme být u toho


Tak u toho vobec, ale vobec nijako nieste..., lebo blahoslavit neznamena modlarsky ju uctievat, nema to nic spolocne z tkzv. "marianskym spoluvykuptelstvom," ktore je ruhanim sa Kristovej obeti a urcite to neznamena ziadnu "neposkvrnenost," a zasvacovanie sa tejto modlosluzbe a dalsie vase vymysly. To je vsetko iba vasou katolickou organizaciou dokazatelne prevzate zo staroegyptskeho a babylonskeho okultizmu.

Lukáš 1:46 Vtedy povedala Mária: Velebí moja duša Pána

Vy katolici si z Marie priklad vobec neberiete, vase duse nevelebia Pana ale vasu modlu "kralovnu nebies" ktora s biblickou Mariou nema nic spolocne.

Jeremiáš 7:18 Deti zbierajú drevo a otcovia zakladajú oheň, kým ženy miesia cesto, aby pripravili koláče kráľovnej nebies a obetujú úliatby iným bohom, aby ma zarmucovali.

Pozri:

Katolicke modlarstvo
http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5119&mode=&order=0&thold=0

Preco Maria place ...
http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=6387&mode=&order=0&thold=0

Původ kultu uctívání Marie
http://tajne.ueuo.com/tdj19.php#k08

Zjevení Panny Marie - Fatimy
http://tajne.ueuo.com/tdj35.php#k05

Je Římskokatolické učení založeno na Biblické pravdě? (1,08 MB)
http://www.knihy.own.cz/JeRimskokatolickeucenizalozenonaBiblickepravde.pdf

MP:3 audio: Richard Bennett - Osobné svedectvo bývalého katolíckeho kňaza
http://nkz.reformace.cz/kazne/2000/Richard%20Bennett%202000_08_28.mp3

MP3 audio: Richard Bennett - Mária, biblicka pravda a oficiálna rímskokatolícka tradícia
http://nkz.reformace.cz/kazne/2000/Richard%20Bennett%202000_08_31.mp3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cumbulak
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class


Založen: Jul 20, 2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 12:37 pm    Předmět: ale naco to cele? Citovat

Naco vobec oslovovat dakoho ineho, ked mas JEDINEHO PRIHOVORCU, a to Jezisa Krista? Nie je to zbytocne komplikovanie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Jsou rozdíly mezi protestanty a katolíky nepřekonatelné? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.24 sekundy