Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Alexej.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16656, komentáře < 7 dní: 325, komentářů celkem: 430028, adminů: 60, uživatelů: 5252  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 552 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Frantisek100
brusle7
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116757685
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - Pravá evangelizace
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pravá evangelizace

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Pravá evangelizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gregorios777
Cestující v tranzitu
Cestující v tranzitu


Založen: Aug 12, 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 9:10 pm    Předmět: Pravá evangelizace Citovat

Pravá evangelizace. Nemá nic společného s jakýmkoli organizováním, ani s manipulativními praktikami používanými dnešními tzv. evangelisty. Pravá evangelizace má probíhat pod vedením Ducha svatého, tak aby evangelista byl na sorávném místě ve správný čas. Viz. Filip ve Skutcích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Eleazar



Založen: Jun 25, 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 6:52 am    Předmět: Citovat

Nikdy sen nijak zvlášť netoužil evangelizovat. Správnost většiny meych teologickeych názorů je ověřená v praxi a já nemam potřebu se někym přít.

V poslední době to vypadá, že možná budu okolnostma donucen evengelizovat. Sad

Vůbec se nato netěšim nemam ani scheinu, co bude a jak bude.

Projel sem si příslušný pasáže ve Skutcích, abych trochu nasál evangelizační atmosféru - trochu mi to pomohlo, ale potřebuju "těžší kalibr", podivám se do evangelií Question

Mý dosavadní pocity bych shrnul jako směs nechuti a wotrávenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eleazar



Založen: Jun 25, 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 9:08 pm    Předmět: evangelizace - reload Citovat

Taxem si projel evangelia a ceytim se wo moc líp. Čet sem je v obrácenym pořadí (J Arrow Mt). Nejvíc mi pomohlo podle Lukáše, tam mi bylo ukázáno, co wod toho asi můžu čekat a nakonec v podle Matouše sem objevil podlední důležitý informace, takže se uvidí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DNA
Cestující v tranzitu
Cestující v tranzitu


Založen: Jun 28, 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Lučenec

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Ele len dotoho ,zdielaj radostnú správu evanjelia s ludmi ved o tom je kresťanstvo.nič krajsie im nemôžeš sprostredkovať nech ťa Duch svätý k tomu pobáda ako ludí v prvotnej cirkvi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger
Eleazar



Založen: Jun 25, 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 1:40 pm    Předmět: evangelizace - pokračování Citovat

Milášci, hlásim se po menší odmlce,

k evangelizaci sem nakonec donucen byl, a to v mnohem větší míře, než sem původně očekávals, a vypadá to, že z toho možná bude menší monster-akce, která mě a moje druhy proslaví na několik let dopředu i mimo naše volebný obvody Very Happy

Zpět k věci, věci budoucí doposavaď vypadaj v růžovejch barvách, všichni se chováme miloušce a konstruktivně, ale dospěli sme k problému, se kterym si nevim rady a v Písmech sem nenašel žádnou analogii, tip ani radu:
Ti evangelizovaní totiž věděj totální prd. Ani náznaky něčeho, co by se dalo považovat za nábožnost, či mělo vztah k Bohu, prostě nic, na čem by se dalo stavět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patricie
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Jun 25, 2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 7:06 am    Předmět: Re: evangelizace - pokračování Citovat

Eleazar napsal:
Milášci, hlásim se po menší odmlce,


Ti evangelizovaní totiž věděj totální prd. Ani náznaky něčeho, co by se dalo považovat za nábožnost, či mělo vztah k Bohu, prostě nic, na čem by se dalo stavět.

No jestli jsou jako malý děti, tak je to dobrý, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
Eleazar



Založen: Jun 25, 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 5:36 pm    Předmět: Citovat

Patty,
kdyby byli jako děti, tak by to bylo opravdu supr, ale ten problém spočívá v tom, že člověk vůbec neví, kde začít, jak nezahltit informacema, jak jim neudělat v hlavě eště větší guláš...protože nemá, naco navázat
Navíc nejhorší je, když oni se nezeptaj, když něco nevěděj, anebo když je něco zajímá, prostě poslouchaj a nerozuměj. Člověk si muže nalhávat, jak ty lidi zná, ale když jim nevidí do hlavy, tak je asi nezná dost.
eleazar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patricie
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Jun 25, 2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 9:57 am    Předmět: Citovat

To evangelizuješ v ústavech sociální péče nebo ve vězení?

Nic ve zlém, ale když někdo poslouchá, ale nerozumí, tak se nedá nic dělat. O tom je přece podobenství o rozsévači, slovo se zasévá do nějaké půdy, do srdce, které má víru a ne do moře, které hnáno větry je kam vítr tam plášť. To je můj názor.

Ahojda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
Eleazar



Založen: Jun 25, 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 9:51 pm    Předmět: Citovat

Patty,
dík za odpověď, nepotěšila mě. To podobneství o rozsévači mne napadlo taky - tim hůř. Protože neevangilizuju žádný mukly, socky a loosery, ale vzdělaný a (doufám) inteligentní lidi, jejichž postmortální osud mi narozdíl vod spousty jinejch neni lhostejnej, tak mě štve, že nevim, co mam dělat, abych nesel podél cesty anebo do trní (vo tom, že bych moh sít taky na skálu ani neuvažuju, protože to už by bylo moc i na mně..). Evangelizuju lidi, se kterejma sem byl většinou v pracovnim styku, ale voni byly tak vyjukaný, že prostě nevim, v Písmech sem nic analogickýho nenašel, tak loudim moudra svejch bratří.
dík moc
eleazar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patricie
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Jun 25, 2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 8:42 am    Předmět: Citovat

Já ti nevím Elíku, jestli je víra zrovna o vzdělání a inteligenci. Postmortální osud všech lidí mi taky není cizí, ale myslím, že to že dnes nepřijímaj Slovo do svého srdce ještě neznamená, že půjdou do pryč.

Jak jinak si vysvětlit podobenství o ovcích a kozlech? Já myslím, že milosrdenství vítězí nad soudem.

Abys rozuměl, já nevyznávám žádnou oficiální doktrínu, ani od SJ, kdyby se ti to tak jevilo.

Ještě mě napadlo k tomu podobenství o rozsévači, že osud semene záleží především na té půdě, na tom kdo slovo přijímá. Bůh si přece nelibuje ve smrti svévolníka. A taky v Izajášovi je :zorejte si úhor. Dobrým a upřímným srdcem se v tom podobenství rozumí připravené nitro člověka opustit vše hned na začátku, pokud si něco ponechá stranou jako Ananiáš a Safira, tak je to špatný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
Eleazar



Založen: Jun 25, 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 8:44 am    Předmět: Citovat

Patty,
trochu nechápu jak myslíš to podobneství o kozlech. vysvětli prosím.

Jinak milášci, moje evangelizáční anabáze postoupila do fáze náboru.
eleazar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eleazar



Založen: Jun 25, 2006
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 5:43 pm    Předmět: Citovat

Ták milášci,
už se zase hlásim, abych Vám podla zprávy z naší evangelizace v přímym přenose.
Všichni už víte, že se do našeho paraspolečenstva přivalila spousta nevěřících a podobnejch lidí, a že sme se rozhodli evangelizovat, abysme tuhle kauzu biblicky needukovanejch lidí nemuseli řešit příští sezonu znova.

A výsledek - NIC, ABSOLUTNÍ NIC. Nejen, že lidi neměli zájem se nechat zevangelizovat, ale i zájem našich návštěvníků pokles na bod mrazu.

Já sem rád. Měl bych s tim akorát práci navíc. Jenom musíme dořešit situaci některejch vybranejch jedinců. Rozdělíme je na tři kategorie:
1)lidi, kterejch rádi zbavíme
a)duchovní péči o ně přewechselujem co nejdřív na někoho jinýho
b)časem svěříme do duchovní péče profesionálů či převelíme do kategorie 1a) viz
2)VIP osoby, o který budu budu pečovat osobně s laskavou asistencí dalších bratří, bude-li o ní zájem

až zase něco bude, ozvu se
eleazar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Pravá evangelizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.19 sekundy