Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Květoslav.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16656, komentáře < 7 dní: 299, komentářů celkem: 430049, adminů: 60, uživatelů: 5253  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 573 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116796033
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - KMS
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

KMS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Charismatici vs. tradiční křesťané
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trouble



Založen: Mar 05, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2003 1:49 pm    Předmět: Citovat

Ad uceni - v tom, co bylo verejne kazano, jsem nenasel nic, co by mne ujistilo, ze se jedna o nejaky \"divny\" sbor. Ale neni vse jen o slovech, ba naopak po ovoci poznas pravost stromu... Ovoce toho sboru byli lide zklamani, nestastni, znechuceni, nekdy i psychicky naruseni. Pritom to vse bylo jen diky psychologickemu natlaku, ktery na ne byl vyvijen. Nemavali tam obracenym krizem ani nic podobneho, o to vic je to imho nebezpecne.

Ad AC - problem je v tom, ze to otevrene nikdo nikdy neprizna... Takze i kdyz to treba vim s velmi verohodneho zdroje, tak je to pouze zprostredkovana informace, vlastne ze dvou nezavislych zdroju. Obecne vzato i samotne vnejsi pozorovani skutecnosti by asi melo byt dostacujici k tomu, aby clovek poznal.

Kdybych to mel shrnout - je to strasne jednoduche - hnuti viry, nauka o presporite a uniformni \"\"hitlerovsky\"\" krestan, ktery skace presne podle pokynu autorit. Mam pokracovat??... Jakto, ze nemas nejake lepsi auto?? Vzdyt nas buh je mocny a podivej, ja mam mercedes, tak s tim neco koukej udelat, jestli budes chtit, muzeme se za tebe pomodlit, ale pak je to uz na tobe. Je to vec viry, tak bez a to auto si vem, protoze to udelas ve vire, to auto bude tvoje! jsi nemocny? dobra, mas hrich, o nicem nevis? nevadi, pomodlime se a pan ti ukaze. Neukazal? Neco tajis! No jeste se modli a pak se uvidi. Coze!!! ty mas porad sennou rymu? To nevis, ze je to nemoc od dabla?? Myslis si, ze buh chce, abys byl nemocny?

Radeji bych nepokracoval. Zdejsi text je lehce nadsazany, bohuzel opravdu jen velmi lehce... Prosim, at me nekamunuji vzorni clenove AC ci KS, protoze tam se k tomuto heretickemu blahobytu jest nedostali a verim, ze se mu uspesne vyhnout. Ale kde je dne Voda zivota ci Slovo zivota??? Existuje jeste neco takoveho??? Pamatuji na tisicovky clenske zakladny pomalu v kazdem vetsim meste... nahnane do sboru ne pro evangelium spaseni, ale pro evangelium prosperity a uzdraveni.... Nevim, nejak i to proste nesedi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
tomas15



Založen: Sep 19, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: blank

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2003 2:03 pm    Předmět: Citovat

to trouble: pises o tom Hnuti viry, napisu ti do prislusne rubriky nejake \'novinky\' o SZ a VZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trouble



Založen: Mar 05, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2003 2:15 pm    Předmět: Citovat

ad ten casopis. Kdyz jsme videl z jakou \"objektivitou\" redaktor pristupuje k faktum a jakym zpusobem zatracuje verici lidi, byt z XV. stoleti, tak je mi to celkem lito a obavam se, ze podobnym zpusebem pristupje i k ostatnim vecem v zivote, vire a presvedceni a to ve mne vyvolava bohuzel negativni dojem a neduveru k takovemu cloveku. Je to jen zacatek dogmatismu, ale imho to dogmatismus trochu uz je. MOzna mam jeho clanek, svuj dopis i jeho odpoved nekde schovanou, ale stehoval jsem se a netusim, kam to zaval cas, mozna jsem to i nekdy s usmevem nad marnosti vyhodil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
danik



Založen: Jun 27, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2003 6:25 pm    Předmět: Citovat

Quote:

Chceš-li se k tomu postavit čestně, pak napiš rovnocenou studii, kde tyto argumenty vyvrátíš. A nebo zůstaň na rovině svědectví o své vlastní zkušenosti, tak jako zůstávám já.


Ono napsat studii vyvracející pomluvy dost dobře nejde, že? Kromě toho, když si přečteš ještě jednou cos napsal, zjistíš, že to už zdaleka není rovina vlastní zkušenosti. Jo a jen tak na okraj, já Luboš Ondráčka a Tomáše Dittricha znám a věřím jim. To ale rozhodně nemůžu říct o panu A.Francovi (to aby to bylo osobní...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
haluska



Založen: Jan 08, 2002
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2004 10:03 pm    Předmět: Citovat

Vážení přátelé,
něco osobnějšího: Lidi z KMS znám, řekla bych, dobře, osobně. Vím, s čím se v životě potýkají, co řeší, o co jim jde. A to nejde o nějaké povrchní pozorování. Možná už to může na někoho působit jako osobní zaujatost, ale bez toho bližšího poznání to fakt nejde. Jestli Luboš Ondráček něco není, tak manipulátor. Tomáš Dittrich jakbysmet. A to je jen to \"výkonné\" vedení KMS. Vím, co leží za přípravou jednotlivých akcí, konferencí, vydáváním časopisu a knih. Vím, jak to tam chodí v účetnictví atd.

Je mi jasné, že když napíšu, že jsem \"jedna z nich\", už mi půlka lidí přinejmenším nebude věřit.

Kdyby KMS měla jakékoli postranní úmysly, tak v tom konec konců jedu taky, a tak kde je záruka, že to, co píšu, tak skutečně je? Pochopitelně, že nikde.

Jediné, čím se mohu hájit, je, že se snažím jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí - a to hlavně před Bohem. ¨

Myšlenka KMS jako platformy pro setkávání různých křesťanů se mi moc líbí. Že ji tvoří převážně charismatici, to je jedna věc. Já nejsem z charismatické církve. Josef Potoček nebo Vilém Shneeberger, kteří tvoří redakční radu Života víry, také ne. V rámci KMS jsem měla možnost se setkat s různými křesťany, kteří ochotně spolupracují, a charismatici nejsou.

To, co napsal Aleš Franc, mě velice bolí. Je to podrážení nohou lidem skutečně upřímným, byť mají své chyby (jako ostatně všichni). Práce, kterou KMS dělá, je vskutku náročná, lidi se pro to nasazují hodně a trpělivě snášejí i nespravedlivou kritiku. Čas, který jsem s nimi strávila, byl pro mě velmi přínosný. Prošla jsem si i mnoha boji - a to nelehkými boji - a jsem za to vděčná. Jsem ráda, že jsem mohla poznat ryzí křesťany, kteří činí pokání, když je to třeba, a usilují o lepší vztah jak s Bohem, tak s ostatními.

Jsem ráda, že jsem mohla poznat lidi se srdcem otevřeným. Vážím si jich a KMS budu vždycky podporovat, jak to jen půjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
haluska



Založen: Jan 08, 2002
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2004 10:05 pm    Předmět: Citovat

Vážení přátelé,
něco osobnějšího: Lidi z KMS znám, řekla bych, dobře, osobně. Vím, s čím se v životě potýkají, co řeší, o co jim jde. A to nejde o nějaké povrchní pozorování. Možná už to může na někoho působit jako osobní zaujatost, ale bez toho bližšího poznání to fakt nejde. Jestli Luboš Ondráček něco není, tak manipulátor. Tomáš Dittrich jakbysmet. A to je jen to \"výkonné\" vedení KMS. Vím, co leží za přípravou jednotlivých akcí, konferencí, vydáváním časopisu a knih. Vím, jak to tam chodí v účetnictví atd.

Je mi jasné, že když napíšu, že jsem \"jedna z nich\", už mi půlka lidí přinejmenším nebude věřit.

Kdyby KMS měla jakékoli postranní úmysly, tak v tom konec konců jedu taky, a tak kde je záruka, že to, co píšu, tak skutečně je? Pochopitelně, že nikde.

Jediné, čím se mohu hájit, je, že se snažím jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí - a to hlavně před Bohem. ¨

Myšlenka KMS jako platformy pro setkávání různých křesťanů se mi moc líbí. Že ji tvoří převážně charismatici, to je jedna věc. Já nejsem z charismatické církve. Josef Potoček nebo Vilém Shneeberger, kteří tvoří redakční radu Života víry, také ne. V rámci KMS jsem měla možnost se setkat s různými křesťany, kteří ochotně spolupracují, a charismatici nejsou.

To, co napsal Aleš Franc, mě velice bolí. Je to podrážení nohou lidem skutečně upřímným, byť mají své chyby (jako ostatně všichni). Práce, kterou KMS dělá, je vskutku náročná, lidi se pro to nasazují hodně a trpělivě snášejí i nespravedlivou kritiku. Čas, který jsem s nimi strávila, byl pro mě velmi přínosný. Prošla jsem si i mnoha boji - a to nelehkými boji - a jsem za to vděčná. Jsem ráda, že jsem mohla poznat ryzí křesťany, kteří činí pokání, když je to třeba, a usilují o lepší vztah jak s Bohem, tak s ostatními.

Jsem ráda, že jsem mohla poznat lidi se srdcem otevřeným. Vážím si jich a KMS budu vždycky podporovat, jak to jen půjde.
[addsig]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
haluska



Založen: Jan 08, 2002
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2004 10:07 pm    Předmět: Citovat

Sorry za ten double, nejak mi to blbne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Pastýř
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Feb 09, 2004
Příspěvky: 1
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2004 12:09 pm    Předmět: Citovat

Mila Halusko, je videt, ze jsi skutecne uprimna krestanka a Tvoji zkusenost, zde popsanou, Ti nikdo nemuze a ani -doufam- nechce vzit. Libi se mi, ze se dokazes uprimne a bezelstne zastat lidi, kterych si vazis a s kterymi mas dobrou zkusenost. To se uz dnes nenosi a kez by takovy postoj meli vsichni. Dnes se spise nosi neloajalita a ze vzpoury vuci autoritam se dela cnost. Tvuj komentar by vsak byl mnohem prinosnejsi, kdybys konkretne vyvratila nektere zavery studie, na kterou se odvolavas. KMS se napr. zde vytyka, ze neni servisni organizaci, ale ze vyucuje participujici ucastniky jejich akci z necharismatickych cirkvi charismatickemu uceni, ktera jsou mnohdy v rozporu s jejich ucenim (napr. zastupne vyznavani hrichu, boj s teritorialnimi duchy, propagace Torontskeho pozehnani...) a ze svymi prohlasenimi KMS jednala za cirkve resp. cirkev, ackoliv od nich k tomu nemela mandat (napr. prohlaseni k Ceskemu narodu). Mohla bys treba tato obvineni, vychazejicich z citaci napr. Zivota viry, vyvratit?

Tvuj Pastýř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xvejvodam



Založen: Mar 17, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2004 1:34 pm    Předmět: Citovat

..neodpustím si poznámku, slovo autorita je použito v Písmu jen na dvou místech ( a to v ek. překladu) a to kupodivu v souvislosti s nadpozemskými mocnostmi, myslíš takovouto vzpouru?
Pro mě je totiž nejvyšší autoritou Pán a pokud jsou výroky pozemské \"autority\" v rozporu s Písmem, pak jí už asi těžko mohu považovat za autoritu ve smyslu poslušnosti (ostatně jinde jsi řekl že je rozdíl v poslušnosti a v podřízenosti, zajímalo by mě jak to odděluješ, mě to totiž spíš zavání schizofrenií, jak mohu být neposlušný a přesto podřízený?)
_________________
<strong>XVEJVODAM - Michal Vejvoda</strong>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
haluska



Založen: Jan 08, 2002
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2004 7:55 pm    Předmět: Citovat

Milý Pastýři,

dík za reakci, budu na tom pracovat. Musím si nejprve najít konkrétní fakta, možná mi to bude trvat delší dobu, ale snad se mi brzo podaří dát to dohromady. Docela by mě zajímala Tvoje církevní příslušnost (ale jestli nechceš prozradit, není to nutné).

Ať se daří!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
haluska



Založen: Jan 08, 2002
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2004 8:53 pm    Předmět: Citovat

Tak mi to nedalo a pustila jsem se do toho hned, i když teď opravdu neodpovím na všechno.


\"KMS se napr. zde vytyka, ze neni servisni organizaci, ale ze vyucuje participujici ucastniky jejich akci

z necharismatickych cirkvi charismatickemu uceni, ktera jsou mnohdy v rozporu s jejich ucenim (napr.

zastupne vyznavani hrichu, boj s teritorialnimi duchy, propagace Torontskeho pozehnani...)\"

Pokud vím, KMS pořádá a v minulosti pořádala mnoho různých seminářů, konferencí a jiných akcí. Kromě

vysloveně charismatických řečníků však např. na Křesťanské konferenci vystupovali lidé, kteří s

charismatickým hnutím moc společného nemají. (napr. George Werver, který byl hlavním řečníkem na KK v

roce ???, jinak jako \"vedlejší\" řečníci vystupovali třeba Pavel Černý - předseda Rady CB, David Novák -

člen Rady CB, Daniel Fajfr - taktéž a jiní). V Životě víry jsou publikovány články zaměřené i jinak a

může tam přispívat naprosto kdokoli, když nepíše vyslovené bludy (tím myslím závažné věci ohledně

spasení, osoby Ježíše Krista a pod., ne otázky, na nichž se různí křesťané neshodnou).

Co se týče zástupného vyznávání hříchů: nevnímala bych to jako výhradně charismatické učení. Kromě toho

fakt, že KMS pořádala některé akce, kde se toto propagovalo a dělalo, ještě neznamená, že to vnucuje

lidem, kteří to vidí jinak. Prostě je fakt, že Užší výbor KMS tvoří z velké většiny charismatici, a je

jasné, že budou vnímat jako podstatné to, co se mezi charismatiky za podstatné považuje. Ve stávajícím

UžV je Jen Jaroslav Šelong letniční a Petr Šimmer je z CB, taktéž člen RCB, avšak vyznačuje se silně

charismatickou zbožností. Jsou však věci, které taky vidí jinak než třeba KS.

Boj s teritoriálními duchy představuje řekla bych spíš okrajovou oblast zájmu. Opět - nikomu se to

nevnucuje. Je to prostě jedna z oblastí života církve, na kterou jsou mezi křesťany různé názory.

Nepovažuju to za nic významného. Kdo se nechce do takových aktivit zapojovat, nemusí.

Torontské požehnání - opět něco, na čem se lidi neshodnou. Ale znamená to, že to musí být tabu? Zase jsou

lidi, kteří na to mají jiný názor než např. Tomáš Dittrich, ale nepřátele to z nich nedělá. Jeden bratr,

který by si asi nepřál být jmenován, a spolupracuje s Životem víry, se s Tomášem neshodne na mnohem

zásadnějších věcech, a přece spolupracuje.

Komu se platforma KMS zdá moc úzká, má tu ještě ČEA, která je daleko širší, a KMS je jejím členem.
Myslím si, že prostě díky tomu, že na počátku KMS stáli křesťané hlásící se k charismatickému hnutí,

nutně vedlo k tomu, že dotyční vedoucí zastávají takováto stanoviska. A protože mezi \"necharismatiky\"

panuje dost nepříznivý pohled na charismatiky, asi její vývoj nemohl ani být jiný. Prostě ti lidé, kteří

stáli na počátku, měli vizi jednoty. Ne tak ostatní. A tak to dělali a dělají způsobem, který je jim

blízký.

Kromě toho knížky, které KMS vydává, také nejsou zdaleka jen \"charismatická literatura\".


\"a ze svymi prohlasenimi KMS jednala za cirkve resp. cirkev, ackoliv od nich k tomu nemela mandat (napr.

prohlaseni k Ceskemu narodu). Mohla bys treba tato obvineni, vychazejicich z citaci napr. Zivota viry,

vyvratit?\"

O tom moc nevím, a tudíž k tomu nemůžu moc napsat. Ale snad se k tomu ještě dostanu.



Nicméně si myslím, že jádro zde zmíněné kritiky spočívá v něčem docela jiném. Je to obvinění vedoucích v

KMS ze záměrné manipulace a z touhy ovládat církev. Dílčí argumenty jsou pěkně poskládané a abych řekla

pravdu, takový způsob argumentace mi přijde daleko manipulativnější a dost zavádějící. Najednou se

odkrývají netušené souvislosti a čtenář neznalý situace snadno podlehne. To se mi nelíbí.

Byla jsem nejednou svědkem různého obviňování Božích služebníků, a to jak vedoucích např. členy svých

sborů, tak členů vedoucími. Vím, co je to být pod tlakem šikovně sestavených argumentů, které dokážou

člověka úplně vyřadit... ačkoli něco z toho může být i oprávněná kritika, výsledek je katastrofální.

Vnáší mezi lidi nedůvěru a zmatek. Nejhorší je, když někdo, kdo se snaží být upřímný, je obviněn z

neupřímnosti a postranních úmyslů. Lidé, kteří ho tak dobře neznají, snadno uvěří, že je to pravda.

Takhle se zasívá do církve rozdělení a nedůvěra. Znám to, zažila jsem to osobně. A nikomu to nepřeju.

Tedy závěrem:
Pokud se mi zdá, že někdo něco dělá špatně, nesnažím se ovlivnit všechny okolo, aby to viděli tak jako

já. Pak se snadno stane, že i v upřímném zápalu poukázat na nějakou chybu, můžu sklouznout do bodu, kdy

účel světí prostředky. Pak zpravidla nastává katastrofa.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2004 8:59 am    Předmět: Citovat

to je kouzelne. haluska zde napise svuj nazor o studii Alese France a hle, sam Ales Franc ji na jeji prizpevek hned odepise. Skoda jen, ze se chova ponekud zbabele a navic necestne, vydavaje se za \"Pastyre\" ... zdravi tomas15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haluska



Založen: Jan 08, 2002
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2004 9:58 am    Předmět: Citovat

No, abych pravdu řekla, tušila jsem, komu odpovídám. Nevěděla jsem to na 100 %, ale myslela jsem si to.

Konec konců každý má právo na to, nezveřejňovat, kdo je, když nechce. Já tu taky vystupuju jako haluska, a ne pod svým skutečným jménem. Nicméně kdo chce vědět, s kým má tu čest, může. Není to tak těžké zjistit.

Tedy už nějakou dobu jsem si přála se s Alešem Francem osobně zkontaktovat, ale nevěděla jsem, jak. Takže jestli se za Pastýřem skutečně skrývá, jsem opravdu ráda, že o tom konečně můžu diskutovat přímo s ním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Pastýř
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Feb 09, 2004
Příspěvky: 1
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2004 2:50 pm    Předmět: Citovat

Mila Halusko,

dekuji za reakci. Pokud tomu dobre rozumim, pripoustis, ze nektere veroucne veci nejsou pro ostatni cirkve prijatelne a snazis se to kompenzovat ucasti recniku nezastavajicich tato uceni. To vsak nic nemeni na skutecnosti, ze tato temata existuji a vyucovana jsou. Pochopil jsem to spravne? Citaci prohlaseni najdes ve spisku \"Charismaticka cirkev sjednoceni?\"

S pratelskym pozdravem,
Tvuj Pastýř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haluska



Založen: Jan 08, 2002
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2004 7:24 pm    Předmět: Citovat

Milý Pastýři,

to, že ta témata existují a že jsou vyučována, přece neznamená, že je na tom něco špatného.

Jak jsem napsala, jádro problému vidím úplně jinde a byla bych moc ráda, kdyby ses k tomu vyjádřil.

s úctou
haluska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Charismatici vs. tradiční křesťané Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Můžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.16 sekundy