Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zikmund.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16656, komentáře < 7 dní: 307, komentářů celkem: 429990, adminů: 60, uživatelů: 5252  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 567 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116696636
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - nemusim vidět svagrovou
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nemusim vidět svagrovou

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy vůči lidem v patrnerství, v manželství a v rodině
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: út září 13, 2005 4:18 pm    Předmět: Citovat

strasne jsme se odcizili se svagrovou, nemusim jio mesice vubec videt a je mi uplne neprijemne se s ni potkat nebo zajit k ni na navstevu. za ta leta se toho mezi nami tolik nahromadilo a ja mam pocit ze se to uz nezmeni. Vim, ze ona nesnasi me a ja ji taky moc rada nemam, ale spis je mi strasne protivna a nemuzu byt sni, hned utikam pryc. vim, ze to neni tak dobry, ale neverim ze by to mohlo byt lepsi. Ona se pretvaruje a je neuprimna a ja jse ji taky asi mozna ublizila, mozna i vickrat, ale to byly takovy drobnosti az to tak narostlo. ted pres to nejde dal jit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karels



Založen: Dec 28, 2004
Příspěvky: 0
Bydliště: blank

PříspěvekZaslal: út září 13, 2005 6:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj anonyme,

nevím jak Ti přesně poradit. Pokud jsi křesťanka, potom víš, co máš dělat. Modlitba, za zlepšení vztahů atd.

Ale já mám otázku, možná poradím světsky, ale musíš se s ní stýkat? Mám zkušenost, že pokud je to možné, tak se s člověkem, se kterým si nerozumím, nestýkám.

Ale přece jenom, můžeš změnit svoje postoje k ní. Protože to akorát štve tebe, a tak se modli, aby Ti Pán Bůh pomohl tvůj vztah k ní změnit. Jestli se ona změní vzhledem k tobě, to je už v Božích rukách.

S pozdravem Karels
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2005 12:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
jsem v podobné situaci. Jsme švagrové jen pár let. První rok byl fakt krizový -bydlely jsme v jednom bytě a snášely se velice obtížně. Pak jsme se, jako správné křesťanky, rozhodly se prostě SNAŽIT- a ta vědomá snaha o lásku přerostla v celkem pěkný \"sesterský\" vztah. Máme už obě děti a v zájmu dobrých rodinných vztahů jsme se snažily vídat pravidelně a často. Naše děti se mají hodně rády.
Přesto se nevyhneme občasným krizím.\"Charakterové vady\" mé švagrové jsem byla zvyklá komentovat slovy -\"no co, každý má nějaká slabá místa\" - ale pravdou je, že právě v současné době se mě její \"vady\" dotýkají tak osobně a hodně, že začínám hořknout- až se toho sama děsím. Cítím z ní její neupřímnost vůči mně, naprosto mě to odzbrojuje, oslabuje mě to v odhodlání milovat ji, bere mi to pokoj a přestože se v současném jakémsi našem nedořešeném konfliktu sama označuju jako ta \"bez viny\", cítím, že mám hřích - aniž ho dokážu pojmenovat. Možná je to tento hřích - sama začínám být neupřímná i já k ní - snažím se být při každém setkání přátelská a milá, ale hned na to jsem zase zraněná a stahuju se do sebe - reaguju zkrátka jinak než dříve- chladněji - myslím, že není možné si toho nevšimnout. Ráda bych si s ní o tom promluvila - ale ten konflikt je natolik hluboký a dlouhodobý - žárlivost (na mé rodiče), závist, touha po majetku - že každé další pitvání toho ještě více smrdí a bolí.
Ráda bych ještě něco četla o tom, jak se Ti daří teď, Anonyme.
Ahoj Abil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mk



Založen: Apr 06, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2005 2:04 am    Předmět: Citovat

Nediv se, ženy často považují sebe za správné a jsou náchylné opravovat slabé druhé lidi. Nadnášejí se , potřebují si asi vyspravit pocit důležitosti, jestli jim ho někdo dostatečně nedal. Povzbudit druhého, na to se lehko zapomene, neboť každý má svá trápení a kdo stihne ještě povzbuzovat všechny druhé?
Možná, že to máš s ní lehčí, když jsi žena, neboť na muže si troufá mnoho žen (doma i venku), aby je napravovalo, protože žena je důležitější.
Nevím, jak jí dáš pocit důležitosti, aniž by tě ranila potřeba být také uznaná.

_________________
miroslav_korinek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy vůči lidem v patrnerství, v manželství a v rodině Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.13 sekundy