Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zikmund.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16656, komentáře < 7 dní: 325, komentářů celkem: 430008, adminů: 60, uživatelů: 5252  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 557 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

Frantisek100

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116715953
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - Anonymus
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Anonymus

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy vůči lidem v patrnerství, v manželství a v rodině
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ennko



Založen: Sep 29, 2005
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2005 12:56 pm    Předmět: Citovat

Já jsem velký hříšník, jsem žena a vydávám se za muže. Nedělám to proto, že bych byla nějak jinak orientovaná, ale proto, že mě to baví. Poradí mi někdo, jak z toho ven? mám plno přátel na netu, a nevím jak by to přijali, jednomu jsem se jen svěřil, a hned mě opustil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karels



Založen: Dec 28, 2004
Příspěvky: 0
Bydliště: blank

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2005 3:18 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Tě Ennko,

to není tvůj hlavní hřích. Tvůj hlavní hřích je, že nevěříš v pravdivost Božího slova, že nevěříš Ježíši Kristu. Buď klidný nejsi na tomto světě jediný, který takto hřeší.

To je ten nejzásadnější hřích, pokud to můžu takto zvážit. To ostatní je ve srovnání s tímto hříchem nic. Rada je teda taková, čiň pokání, pros Ježíše Krista o odpuštění svých vin a hříchů a On Ti může a chce pomoct.

Pokud se týká tvého problému, řešit ho můžeme, až uděláš tady to, co jsem právě napsal.

S pozdravem Karels

p.s. myslím to En vážně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Neprav



Založen: Oct 04, 2005
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2005 3:11 am    Předmět: Citovat

Pokud svou identitu neměníš proto, abys někoho oklamal, ale proto, že se s ní cítíš lépe - co je na tom hříšného? Hříšné snad není ani to, když si tímto dotazem utahuješ ze zde přítomných metačů pobožných frází - hloupý se neurazí, protože to nepochopí, chytřejšího povzbudíš k přemýšlení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mk



Založen: Apr 06, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2005 8:30 pm    Předmět: Citovat

Nezdá se mi to tak velký hřích. Vyplývá to ze ženské povahy. Jsou zvědavé až hravé a zkoušejí, co by mohlo být jinak. Šibalství žen jsou konána opatrně, protože se bojí vyzrazení, ale hravá jako u dětí.
Znám ženu, která dokonce psala hodně do jedné konference na www pandora cz pod pseudonymem ´fic´ a posléze si založila svůj web, ve kterém pokračovala ve stejné tématice o věcech, které jsou mezi nebem a zemí.
Bylo milé, že se přiznala všem, ale já jsem se jednou podíval na ten její web a zjistil, že se poučila na příspěvcích nás ostatních z konference a tak mne to přestalo bavit.
Snad mám mužskou psychiku, která vyžaduje upřímnost. Muž si má stát za svým slovem. Ale jsme rozdílní. Budu citovat z eposu Rustem a Sohrab z Perzie. V pevnosti byla také dcera krále, bojovná princezna Guldaferíd. Vyjíždívala v brnění na koni bojovat s obléhateli jako ostatní. Nikdo z nepřátel nevěděl, že je žena. Jednou vyzvala obléhajícího prince k osobnímu souboji. Dělávalo se to, mohlo to rozhodnout o osudu celé války. Když prohrál vůdce v souboji, často skončila vojna a vojsko odtáhlo. Když ale Guldaferíd byla v úzkých, řešila to žensky: Sňala si přilbu, aby bylo vidět její ženské vlasy a začala se posmívat princi, že chce zajmout ženu a jestli se chce pochlubit, že zvítězil nad ženou. Než se stačil vzpamatovat, otočila koně a vrátila se do pevnosti.
Tak jednají ženy: třeba s maskou, ale když jim teče do bot, ohánějí se ženskými potřebami.
U tebe je příjemné, že se přiznáváš sama, aniž bys musela.
Ovšem netěšilo by mne, kdybych byl klamán, a musel bych se s povzdechem smířit, že zase žena zkoušela, jak vypadá svět z jiného pohledu a jak se k ní lidé chovají jinak. Dítěti odpustím hru, a co mám dělat se ženou? Taky odpustím a budu smutný při představě, že se ode mne očekává, aby na mne bylo spolehnutí a ještě navíc abych měl porozumění pro vytáčky. Ale je vůbec žena, která není zvědavá?
Učím se trpělivosti.
_________________
miroslav_korinek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
mk



Založen: Apr 06, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2005 8:47 pm    Předmět: Citovat

Ba ještě jsem zapomenul na příklad. Jednou jsem si chtěl dopisovat do Polska , odpověděl jsem na rubriku, kde jeden Polák psal o krásných polských památkách a měl zájem o dopisování. Odepsali mi. On psal, že dal inzerát za svoji sestru, která je studentka , 18 let a psali to jeho jménem, aby vyloučili nevhodné zájemce. Já jsem se jim asi zdál dobrý.
Ale já jsem se neozval (aniž bych vysvětlil), cítil jsem hořkost, že jsem byl oklamán. Nevadila mi myšlenka, že byl opatrný a prosíval odpovědi, aby vyfiltrovali vhodné zájemce o dopisování. Vadilo mi, že jsem se nedozvěděl pravdu. Jejich důvěra mi bylo ukradená, protože nemluvili pravdu.
Taková je mužská povaha. Je-li muž oklamán, je smutný, nebo naštvaný, nebo se zdekuje, jako já. Ani se nedozvěděli to, co píši zde, proč jsem nepsal dále. Jinak by mi naprosto nevadilo psát si s 18-letou studentkou oboru učitelství na mateřské škole, i jeho starost jsem chápal, ale neuměl jsem se přenést, že jsem byl oklamaný.
Milá ženo, vydávající se za muže, nevadí cos udělala, ale počítej s tím, že muži si také cení upřímnost. Měla jsi ho asi dříve pěkně poprosit, aby ti to prominul a zdůvodnit (třeba pouhým přiznáním, že jsi chtěla jinak vidět svět a lidi). Možná by to bylo pomohlo.
_________________
miroslav_korinek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Ennko



Založen: Sep 29, 2005
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2005 6:42 pm    Předmět: Citovat

Hm, budu přemýšlet, a až vymyslím, tak odpovím.
Zatím každopádně děkuji, asi jsi to trefil na hlavičku.
Ennko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mk



Založen: Apr 06, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2005 12:21 pm    Předmět: Citovat

Nějak začíná mi líto, jestli chceš, mohu si promluvit, nesmuť, Slunce svítí stále !!

[citát]
On 2005-10-15 19:42:00, Ennko napsal:
Hm, budu přemýšlet, a až vymyslím, tak odpovím.
[konec citátu]
_________________
miroslav_korinek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
mk



Založen: Apr 06, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2005 7:36 pm    Předmět: Citovat

Nechceš se sejít, abych posoudil, jestli jsi apartní v mužském kloboučku?
miliko@atlas.cz
_________________
miroslav_korinek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2005 9:07 pm    Předmět: Citovat

To je zajimavé...proč se žena vydává za muže.... asi mi neodepíšeš ...

Protože myslím, že terpve až si odpovíš proč to děláš, tak je šance pojmenovat o co jde....a ukáže i na řešení ....

např. důvod když napíše článek na křesťanském servru žena ... tak ji určitě někteří pošlou ať jde psát do rubriky \"Kuchařka\" . nebo možná tě otravuje, když ti muži nadbíhají a tak se chceš chránit ... důvodu a motivů může být hodně ..

Byla bych velice ráda kdyby jsi se ozvala ...

rive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2005 3:49 pm    Předmět: Citovat

vydavat se za jinou identitu je cira zhovadilost. Ses blbej slaboch, kterej ma problem. Splachni se do zachoda a nechod mezi lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mk



Založen: Apr 06, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2005 1:56 am    Předmět: Citovat

[citát]
On 2005-11-21 15:49:00, Anonymous napsal:
vydavat se za jinou identitu je cira zhovadilost. Ses blbej slaboch, kterej ma problem. Splachni se do zachoda a nechod mezi lidi
[konec citátu]
Anonyme, tohle nebylo hezké, dej jí čas, ona to potřebujr !
_________________
miroslav_korinek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 4:51 pm    Předmět: Citovat

Ste banda zvrhlejch úchyláků, kam mě to zas paambuu doved
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy vůči lidem v patrnerství, v manželství a v rodině Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.19 sekundy