Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zikmund.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16656, komentáře < 7 dní: 307, komentářů celkem: 429990, adminů: 60, uživatelů: 5252  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 559 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116695646
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - Partnerky
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Partnerky

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy vůči lidem v patrnerství, v manželství a v rodině
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kirsten



Založen: Nov 29, 2005
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2005 6:04 pm    Předmět: Citovat

Když mě bylo 15 let, tak jsem se snažil se seznámit s nějakou holkou. Teď mi bude 22 let. Za tu dobu sem se seznámil s 5 holkama. Jenže tento vztah dlouho nevydržel. Buď jsme se sobě nehodily, nebo si spolu nerozuměli. Pak jsme zůstali jako kamarádi, nebo jsme se rozešli úplně a nemáme o sobě žádné kontakty. Teď jsem se seznámil s jednou holkou přes seznamku. Je odemě starší asi tak o 2 roky. Požádal jsem ji o zlaslání její fotky na mobil a ona mi ho poslala. Jenže jsem o tu fotku brzo přišel, protože se mi pokazil telefon a musel jít do opravny. A všechno, co jsem měl uloženo v telefonu mi zmazali i tu její fotku. A ona už žádnou fotku nemá. Je to pěkná holka, která se mi moc líbí. Jenže ona asi věřící není, ale to je úplně jedno. Jsou takoví lidé, který je jeden z nich věřící a druhý ne. A potom se stane, že i ten nevěřící se pak stane věřícím. Problém u ní je, že ona má rád sex. Když jsem se ji zeptal, jestli nemá nějakou nemoc např. HVI pozitivní a pod., tak mi napsala že nemá. Jenže já nevím, jestli ji mám věřit. Když jsem se ji zeptal, jesli mě má radá, tak mi napsala že mě má ráda. Před tím jsem se ji popsal jak zhruba vypadám a zeptal jsem se ji, jesli chce poslat moji fotku. Ona mi napsala že ne, že si na mě počká, až se osobně uvidíme. Nevím jesli je ta pravá nebo ne. Spolu si píšem smsky 1-2krát v týdnu, protože to dost stojí a já moc kreditu nemůžu utrácet. Také nevím, kde ti soudruzi z NDR v mých předchozích vztazích udělali chybu. To byl jenom vtip. Ale budu velice moc rád, když mi poradíte, kde jsem předchozích vztazích udělal chybu. A jesli mám si stouto novou holkou něco začínat, nebo ne. A taky se všichni modleme, aby jsme našli pravé partnery na celí život a byly jsme spokojeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Benjamin



Založen: Feb 02, 2004
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2005 9:05 pm    Předmět: Citovat

Milý kirstene,

doba, kdy je nám \"..náct\" je dobou hledání i dozrávání osobnosti a to platí pro chlapce dvojnásobně. Člověk se v tomto období mění, postupně vyzrává jeho osobnost a utváří si svoje vlastní představy o partnerství a o svém budoucím partnerovi. Proto se nedivím, že ti vztahy, budované v tomto období, nevydržely. Není to nic mimořádného, spíš je mimořádné, když někomu v této době navázaný vztah vydrží na celý život. Spíš časem člověk zjistí, že ho na partnerce zaujalo jen něco (často na čem v životě ani tak nezáleží) a po nějakém čase zjistí, že se s partnerkou k sobě vlastně vůbec nehodí. Pokud jste zůstali s některými dál přáteli, pak to jen dokazuje, že si přátelský vztah dovedeš udržet a že jsi v tomto směru normální kluk. Takže bych řekl, že jsi v předchozích vztazích pravděpodobně žádnou chybu neudělal.

Současný vztah, který máš, je tak trochu nestandardní, ba i zvláštní. Dosud jste se neviděli, občas si pošlete esemesku, a přesto ti dívka již nabízí pohlavní styk. To, že jste se dosud ještě ani osobně nesetkali a už by byla ochotna se ti oddat, je alarmující zjištění. Většina dívek, a řekl bych že i nevěřících, by nic takového cizímu muži nenavrhovala (pokud by nešlo o dívky lehkých mravů). Na tvém místě bych byl moc opatrný a moc bych ani nevěřil, že mě po několika esemeskách má ráda. Já osobně bych si s ní nic nezačínal. Být tebou, raději bych se poohlížel po někom, koho delší dobu znáš, ze slušné rodiny nebo třeba z vaší farnosti, diecéze nebo na celostátních setkáních mládeže. Věřím, že bys měl větší naději, že potkáš slušnou dívku.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: st březen 15, 2006 11:39 pm    Předmět: Citovat

[citát]
On 2005-11-30 18:04:00, kirsten napsal:
Když mě bylo 15 let, tak jsem se snažil se seznámit s nějakou holkou. Teď mi bude 22 let. Za tu dobu sem se seznámil s 5 holkama. Jenže tento vztah dlouho nevydržel. Buď jsme se sobě nehodily, nebo si spolu nerozuměli. Pak jsme zůstali jako kamarádi, nebo jsme se rozešli úplně a nemáme o sobě žádné kontakty. Teď jsem se seznámil s jednou holkou přes seznamku. Je odemě starší asi tak o 2 roky. Požádal jsem ji o zlaslání její fotky na mobil a ona mi ho poslala. Jenže jsem o tu fotku brzo přišel, protože se mi pokazil telefon a musel jít do opravny. A všechno, co jsem měl uloženo v telefonu mi zmazali i tu její fotku. A ona už žádnou fotku nemá. Je to pěkná holka, která se mi moc líbí. Jenže ona asi věřící není, ale to je úplně jedno. Jsou takoví lidé, který je jeden z nich věřící a druhý ne. A potom se stane, že i ten nevěřící se pak stane věřícím. Problém u ní je, že ona má rád sex. Když jsem se ji zeptal, jestli nemá nějakou nemoc např. HVI pozitivní a pod., tak mi napsala že nemá. Jenže já nevím, jestli ji mám věřit. Když jsem se ji zeptal, jesli mě má radá, tak mi napsala že mě má ráda. Před tím jsem se ji popsal jak zhruba vypadám a zeptal jsem se ji, jesli chce poslat moji fotku. Ona mi napsala že ne, že si na mě počká, až se osobně uvidíme. Nevím jesli je ta pravá nebo ne. Spolu si píšem smsky 1-2krát v týdnu, protože to dost stojí a já moc kreditu nemůžu utrácet. Také nevím, kde ti soudruzi z NDR v mých předchozích vztazích udělali chybu. To byl jenom vtip. Ale budu velice moc rád, když mi poradíte, kde jsem předchozích vztazích udělal chybu. A jesli mám si stouto novou holkou něco začínat, nebo ne. A taky se všichni modleme, aby jsme našli pravé partnery na celí život a byly jsme spokojeni.
[konec citátu]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy vůči lidem v patrnerství, v manželství a v rodině Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.15 sekundy